2006'dan beri aile geleneği

"PİŞİRME HAMURDAN AŞK ŞEKLİNDİR."

Hakkımızda

   Firmamız 13.06.2006 tarihinde buğday, un ve unlu mamüller sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Bölgemizde önemli bir geçmişi olan Un Fabrikasını bünyesine katarak un fabrikası işletmeciliğine ilk adımı atmıştır.

     Teknolojik imkanlar ile donatılan fabrika 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Kaliteli ve Gıda Güvenliği Politikası

  • Sektörümüzde sürdürülebilir kaliteyi sağlamak adına müşteri taleplerini zamanında, eksiksiz ve taahhüt ettiğimiz şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekli kılmak önceliğimizdir. 

  • Gelenekten geleceğe değirmencilik sektöründe kalıcılığını perçinlemek adına birçok yatırıma imza atmıştır. Hem fabrika içerisindeki imalat sürecinde hem de buğday ve un depolama sistemlerinde geliştirilen projeler hijyen, kalite ve sürdürülebilirlik sağlayarak kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanmayı sağlamıştır. 

  • Her aşamada hijyeni ön planda tutarak, çevreye duyarlı üretim politikaları ile atık değerlendirme ve geri dönüşüm konularında da etkin olmak, sadece müşterilerimizin değil çevremizin de beğeni ve takdirini kazanmak,
  • Mamullerimizde gıda güvenliğini en üst düzeyde tutmak, sürekliliğini sağlamak ve bu politikanın tüm çalışanlarımız tarafınca benimsenerek hiç bir taviz verilmeksizin sürdürülmesini temin etmek,
  • Fabrikamızda, firma çalışanlarının fikirlerini ve tecrübelerini kalite yönetim sistemine dahil ederek kalite yönetim sisteminin geliştirilmesi gereken noktaları için çalışmalar yapılmaktadır.
  • Firma çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en verimli şekilde karşılayarak, çalışanların bilgi ve beceri seviyelerini yükselterek, çalışan motivasyonunu arttırmak ve bu suretle firma içi çalışan memnuniyetini sürekli kılmak ve hizmet kalitesini artırmak ilkelerimizdendir. 

© Copyright 2019 Cesurun

Translate
Scroll to Top